Старобільського району Луганської області

Щорічний Кубок Білика Сергія на Марківщині

Дата: 08.08.2020 21:02
Кількість переглядів: 334

Фото без опису8 серпня 2020 року відбувся відкритий турнір з футболу серед дитячих команд та команд ветеранів Марківської ОТГ, присвячений пам'яті легенди Марківського футболу Білика С. О. На заході були присутні рідні Сергія Олександровича: дружина - Ольга Олексіївна, сини - Олександр та Сергій.
Серед дитячих команд збірна Марківки здобула 1 місце за серією пенальті. Почесне 2 місце зайняла збірна команда сіл Курячівка, Кризьке, Бондарівка, Сичівка.
Обидві команди були нагороджені кубками, грамотами та медалями від відділу молоді та спорту Марківської селищної ради. Також відзначили гравців грамотами та статуетками у номінаціях "Кращий бомбардир", Кращий воротар"," Кращий захисник".
По завершенню турніру дитячі команди отримали солодкі подарунки від сім'ї Білик.

Під час розіграшу турніру серед команд ветеранів збірна команда сіл Курячівка, Бондарівка були кращими і здобули перемогу над збірною команди Марківка з рахунком 3:1. Команди були нагороджені медалями та грамотами за 1, 2 місце. Команда-переможець отримала перехідний кубок. Також, кращі з кращих були відзначені у номінаціях "Кращий воротар", "Кращий захисник", "Кращий бомбардир", "Кращий гравець" та отримали пам'ятні статуетки.
Щиро дякуємо вболівальникам за підтримку команд! До нових зустрічей!