Луганська область, Старобільський район

Шановні працівники ветеринарної медицини! Марківська громада щиро вітає вас з професійним святом!

Дата: 09.08.2020 21:05

Обравши одну з найстародавніших і шанованих професій, ви вносите вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки області і країни в цілому. Ваша праця – складна і відповідальна. Від результатів вашої роботи залежить безпека продуктів, а значить, і здоров’я людей, що споживають їх.

Низький уклін ветеранам галузі, які самовідданою працею створювали й удосконалювали матеріально-технічну базу та й досі передають свій досвід молодшому поколінню.

Бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!