Пам`ятати та шанувати тих, хто не пошкодував власного життя заради майбутнього України – наш святий обов`язок!

Дата: 10.08.2020 11:06

Фото без опису. Увічнення пам`яті загиблих воїнів-прикордонників триває вже не один рік. І Марківщина – не виняток.
На початку серпня 2014 року Марківщина отримала сумну звістку та зазнала тяжкої втрати – це смерть молодих бійців. Не повернулися живими з виконання свого службового обов’язку мужні захисники нашої батьківщини: старшина – Дзідзінашвілі Давід, старший сержант – Андрієнко Сергій, сержант – Акутін В’ячеслав, прапорщик – Шило Володимир. Указом Президента України № 660/2014 від 21 серпня 2014 року вони нагороджені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Сьогодні, на території відділу прикордонної служби Марківка відбулися урочистості з нагоди вшанування пам’яті воїнів-прикордонників.Фото без опису
Щирі слова співчуття рідним та близьким загиблих висловили керівники району: в.о. голови Марківської селищної ради Надія Кривошлик, в.о. голови Марківської райдержадміністрації Ольга Тарабановська, голова районної ради Андрій Лигута. А також начальник відділу прикордонної служби «Марківка», майор Владислав Шевчук, заступник начальника Луганського прикордонного загону, підполковник Володимир Дроздов, військовий комісар Марківського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Юрій Шемякін, голова Марківської громадської патріотичної організації воїнів-прикордонників Олександр Піляшенко.
Захід був сповнений зворушливими словами та чуйними піснями.
Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув заради нашого мирного щасливого життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять загиблим нашим героям!