Луганська область, Марківський район

Огляд стану організації роботи з цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Марківського та Бондарівського лісництв «Біловодського ЛМГ».

Дата: 12.08.2020 10:13

На виконання рішення засідання Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 та відповідно за дорученням заступника селищного голови Віталія Семенченка 12 серпня 2020 року комісією за участі представника Марківської об’єднаної територіальної громади Володимира Чередниченка та представників Марківського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області Вадима Вігріяна, Ольги Колеснік та Сергія Ляшенка був проведений огляд стану організації роботи з цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Марківського та Бондарівського лісництв «Біловодського ЛМГ».