Луганська область, Старобільський район

Шановні мешканці Марківської громади!

Дата: 17.08.2020 13:28

Розпочато втілення проєкту «Живемо онлайн» що реалізується громадською організацією «МОЛОДА ЕНЕРГІЯ» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу. Даний проєкт співфінансується Марківською селищною радою.

Мета проєкту - забезпечити вільний доступ до місцевих постачальників послуг та інформації сільського населення шляхом створення зони WI-FI на базі сільських закладів культури.

Тепер сільські мешканці різних вікових категорій матимуть можливість отримувати онлайн послуги соціальних та комунальних служб.

На сьогодні заклади культури сіл Тишківка, Марківське та Сичівка вже приєднанні до мережі Інтернет. Далі буде…

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс #