Чергове засідання виконкому Марківської селищної ради

Дата: 17.08.2020 16:34

Фото без опису17 серпня 2020 року голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба провів чергове засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради. Присутні члени виконкому розглянули та затвердили наступні питання порядку денного:

1. Про затвердження проєктно - кошторисної документації об’єкту будівництва «Капітальний ремонт тротуарів площа Соборна, площа Спортивна, вулиця Паркова, вулиця Задорожнього смт Марківка Марківського району Луганської області».

2. Про видачу дублікатів свідоцтва про право власності на нерухоме майно, яке передане у управління РКП «Старобільськвода»

3. Про затвердження порядку видачі дубліката свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна

4. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку.                                                 2. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі (гараж).

5. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі відповідно до договору купівлі-продажу.

6. Про присвоєння поштової адреси на виробничий будинок з господарськими будівлями та спорудами.

7. Про надання дозволу на видалення повалених дерев

8. Про взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщеної особи з числа учасника бойових дій.

9. Про зняття з соціального квартирного обліку особи з числа дитини, позбавленої батьківського піклування.

10. Про затвердження та введення в дію інструкцій з охорони праці.