Засідання чергової двадцятої сесії Марківської селищної ради сьомого скликання

Дата: 18.08.2020 14:54

Фото без опису18 серпня 2020 року відбулось пленарне засідання чергової двадцятої сесії Марківської селищної ради сьомого скликання, яке традиційно очолив селищний голова Ігор Дзюба. Передували сесії засідання профільних комісій на яких було детально вивчено всі запропоновані питання на розгляд депутатів. Серед питань, які були розглянуті протягом пленарного засідання були такі:

1. Про прийняття із спільної власності територіальних громад Марківського району закладів загальної середньої освіти у власність Марківської селищної ради.

2. Про перейменування закладів загальної середньої освіти та затвердження їх статутів.

3. Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої освіти Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

4. Про створення з 01.09.2020 централізованої бухгалтерії і групи централізованого господарського обслуговування закладів загальної середньої освіти відділу освіти Марківської селищної ради та затвердження їх штатних розписів.

5. Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Марківській селищній раді на 2020 – 2022 роки.

6. Про внесення змін до Програми розвитку культури Марківської селищної ради на  2020-2021 роки.

7. Про внесення змін до Програми економічного, соціального та культурного розвитку Марківської селищної ради (Марківської об’єднаної територіальної громади) на 2020-2025 роки.

8. Про внесення змін до напрямків використання коштів іншої субвенції, виділеної Марківською селищною радою на утримання закладів загальної середньої освіти Марківського району.

9. Про звіт щодо виконання бюджету Марківської селищної ради за І півріччя 2020 року.

10. Про внесення змін до бюджету Марківської селищної ради на 2020 рік.

11. Про затвердження Положення про відділ культури Марківської селищної ради і Положення про сільські клуби та сільські будинки культури Марківської селищної ради.

12. Про затвердження офіційної символіки Марківської ОТГ та селища Марківка.

13. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Джерельце»             с. Городище Марківського району Луганської області.

Також, було затверджено цілу низку земельних питань, які було попередньо розглянуто на засіданні земельної комісії.

З усіма рішеннями сесії можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Марківської громади.