ВІТАННЯ З ЯБЛУЧНИМ СПАСОМ ТА ДНЕМ ПАСІЧНИКА

Дата: 19.08.2020 08:10

Фото без описуШановні жителі Марківщини!

Щиросердно  вітаю Вас з яблучним Спасом, а пасічників із їхнім  професійним святом! Недаремно День пасічника ми відзначаємо разом з одним із найвеличніших християнських свят -  Преображення Господнього, адже бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Бджільництво  безпосередньо впливає не тільки на здоров’я людей та врожайність сільськогосподарських культур, а й на настрій людини. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги.
Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків. Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до нашого столу неповторний дар землі та сонця. Велика подяка Вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі.

У цей день бажаю вам життєвих гараздів, миру, здійснення планів та щедрих медозборів. Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім бджолярам за терпіння та труд.  Нехай сади, лани, луги, ліси дарують щедрі медозбори для ваших пасік. Нехай завжди на столах не вибуває еліксир здоров’я, сили, наснаги і бадьорості — мед!
Нехай сьогоднішнє подвійне свято надихає жителів нашої громади на добрі справи, наповнює серця любов’ю ближніх, дарує здоров’я, мир, сімейний затишок і добробут.
Хай Милостивий Господь преобразить ваше життя на краще.

З повагою, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба!