Луганська область, Старобільський район

Сьогодні Марківщина зустрічала очільника області Сергія Гайдая

Дата: 19.08.2020 16:09

19.08.2020 голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба взяв участь у зустрічі голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая, який в рамках робочого візиту завітав цього серпневого дня на Марківщину. В ході поїздки, керівник області провів робочу нараду з активом району. Серед присутніх були в.о голови Марківської райдержадміністрації Олена Цовма, голова районної ради Андрій Лигута, голови сільських рад, керівники підприємств і установ та громадських організацій району, представники силових структур та керівники агроформувань.

На нараді було розглянуто проблемні питання життєдіяльності Марківського району, на які Сергій Гайдай дав вичерпні відповіді. Також в ході зустрічі були оглянуті об’єкти соціальної сфери, візитівка району – Марківський сироробний завод та інші.