Роки футболу не перешкода!

Дата: 21.08.2020 21:39

Фото без опису21 серпня 2020 на стадіоні села Курячівка відбулась зустріч ветеранів-футболістів з нагоди Дня Прапора та Дня незалежності України. Початок гри традиційно стартував з рівняння команд на жовто-синій прапор під звуки Державного гімну. Учасників зустрічі та всіх присутніх привітав голова Марківської громади Ігор Дзюба, побажавши гравцям цікавої гри. Тож, на сьогоднішній товариській зустрічі перемогу здобула команда збірної Марківки, але курячани з бондарянами не давали своєму супернику передихнути ні на мить. Незважаючи на поважний вік більшості гравців команд-ветеранів, гра видалася напрочуд жвавою та цікавою! Напружені моменти дарували глядачам незабутні враження. По закінченню гри кращі гравці та команда переможець отримала відзнаки від Марківської селищної ради. Ветерани - так тримати, на лавці запасних ще є з кого вибрати!