Луганська область, Марківський район

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ДЕРЖАВО!

Дата: 22.08.2020 17:44

Напередодні величних Державних свят - Дня Прапора та Дня незалежності України в Марківській громаді тривають привітальні концерти. Сьогодні музичними святковостями мали змогу насолодитися мешканці селища Марківка, а саме: своїх жителів розважали СК "Мрія" та СК "Україна". Далі урочистості продовжилися в селі Кризьке, Бондарівка та Курячівка Марківської ОТГ. Зі словами привітання до мешканців громади звертався селищний голова Ігор Дзюба. У своїй промові підкреслюючи важливість державних свят бажав мешканцям нашої неньки України всіх гараздів, миру, злагоди та добра. До привітань долучилися й в.о старост на відповідних територіях. Теплі слова також лунали від депутатів Марківської селищної ради. В ході заходів були відзначені активні жителі громади. Для всіх присутніх був презентований гімн Марківської громади й судячи від щирих посмішок був офійно схвалений народом! Загалом спостерігалася затишна, святкова атмосфера, адже гарний настрій присутнім дарували аматори художньої самодіяльності району.
Заходи були проведені відповідно до карантинних вимог.