Урочистості до Дня Прапора України на Марківщині

Дата: 23.08.2020 10:33

Фото без описуСтань під прапор синьо-жовтий —

Стяг відважних прабатьків,

Доторкнися позолоти

Запорозьких козаків!!!

23 серпня величний день, що вкарбувався в історію України – Днем Прапора нашої держави! Традиційно цього дня на всіх установах підіймається жовто-блакитний стяг, який окриляє та надихає патріотів рідної землі на нові звершення.

Саме сьогодні, на центральній площі селища Марківка, під гучні мотиви урочистого гімну України, над всією Марківською громадою, гордо та символічно замайорів Державний Прапор України. В ті лічені хвилини підняття жовто-блакитного Державного символу, тремтить все тіло та щиро мліє серденько, бо не можливо інакше, адже ти – українець!

З вітальним словом до громади звернулися голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба, в.о. голови Марківської райдержадміністрації Олена Цовма та голова районної ради Андрій Лигута. У промовах увага акцентувалася  на важливості поваги громадян до символіки своєї держави, яка є невід’ємною ознакою патріотизму та високої політико-правової культури. На мітингу були присутні представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудові колективи силових структур, громадськість селища.

Дякуємо за організацію чудового патріотичного заходу!

Переглянути урочистий мітинг можна буде згодом на сторінці Марківської громади