Луганська область, Старобільський район

Дата: 21.08.2020 16:30

В рамках співробітництва з Програмою «U-LEAD з Європою», Фаза впровадження (раунд 4) в Марківській селищній раді 20-21 серпня 2020 року відбувся тренінг з питання «Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг. Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання. Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових і параметри якості послуг».

Дводенне навчання було проведено регіональною спеціалісткою з інституційного створення ЦНАП Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Наталією  Чуйко.

В тренінгу прийняли участь депутати селищної ради, представники громадськості, працівники ЦНАП Марківської селищної ради, спеціалісти віддалених робочих місць та старости.

Закупівля автомобіля мобільного ЦНАП та посилення рівня знань співробітників і співробітниць ЦНАП сприятимуть наближенню якісних та доступних адміністративних послуг в найвіддаленіших населених пунктах громади.