Привітання селищного голови Марківської селищної ради з Днем незалежності України!

Дата: 24.08.2020 07:58

Фото без описуШановні жителі та гості Марківщини!
Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!
Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.
Святкуючи Незалежність, Україна йде шляхом проведення ряду важливих реформ. Своєю працею ми долучаємось до нашої спільної справи – розбудови нової квітучої європейської держави, наповнюємо незалежність країни справжнім змістом.
Нехай всі наші зусилля будуть направлені на єднання навколо спільних цілей, ідей та цінностей.
Щастя і процвітання нашій вільній незалежній соборній державі! Бажаю кожному із Вас здоров’я, добра, віри, благополуччя і сімейного затишку. Україні потрібні Ваші руки, Ваш талант, Ваш патріотизм, Ваше вміння жити на українській землі та бути українцем! А сподіватися нам є на що. Бо головний скарб нашої громади – це Ви, його жителі.
Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!
Тож зичимо усім Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай Господь береже всіх нас!
Зі святом Вас!
З повагою, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба