Луганська область, Старобільський район

Анонс додаткових одноденних тренінгів для учасників конкурсу малих бізнес- проектів.

Дата: 26.08.2020 15:26

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує черговий конкурс малих бізнес – грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств Луганської області.

Грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес – проектів за такими напрямками аграрного бізнесу:

• виробництво зернових та олійних культур;
  • виробництво яловичини та коров’ячого молока;
  • виробництво м’яса домашньої птиці та яєць;
  • виробництво харчових продуктів із власної сировини.

З метою надання практичної допомоги з підготовки бізнес – плану організація ООН (ФАО) проводитиме одноденні тренінги, у м. Старобільськ 28 серпня  з 10 до 17:00.

Якщо Ви зацікавлені у отриманні знань, які допоможуть Вам підготувати якісний бізнес – план необхідно заповнити анкету учасника.

За інформацією звертатися до начальника відділу агропромислового розвитку Марківської селищної ради Ірини Григоренко, тел. 0997146205.