БЮДЖЕТ УЧАСТІ почав діяти!!!

Дата: 26.08.2020 16:34

Фото без описуЗ метою розвитку спортивної інфраструктури, сприяння соціальної згуртованості та формуванню здорового способу життя громадян різного віку шляхом облаштування спортивного майданчику, ГО "Кризька сільська організація "Промінь" подали заявку на участь у бюджеті участі до відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Марківської селищної ради. Після завершення всіх процедур згідно Положення, вже розпочата реалізація проєкту бюджету участі "Спорт єднає покоління ГО "Кризька сільська організація "Промінь". Для довідки - проєкт спрямований на вирішення проблеми відсутності в селі Сичівка умов для сучасного спортивного майданчика.

Основні заходи проєкту:

- закупівля спортивного обладнання та інвентарю, будівельних матеріалів для виготовлення глядацьких місць, музичного обладнання;

- виготовлення та встановлення глядацьких місць;

- проведення заходів з благоустрою спортивного майданчику;

- урочисте відкриття спортивного майданчику.

Загальна сума проєкту-31500 грн, внесок мешканців села 1575 грн, селищний бюджет-29925 грн. На разі жителі Сичівки отримали акустичну систему. Далі буде...