Засідання двадцять першої (позачергової) сесії Марківської селищної ради сьомого скликання

Дата: 31.08.2020 15:25

Фото без описуПленарне засідання двадцять першої (позачергової) сесії Марківської селищної ради сьомого скликання, на пропозицію голови Марківської ОТГ Ігоря Дзюби було розпочато з хвилини мовчання з нагоди Дня вшанування пам’яті полеглих Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, яке відзначалося напередодні 29 серпня.

Згідно порядку денного депутатам на розгляд та затвердження були надані наступні питання:

1. Про внесення змін до структури та штатного розпису Марківської селищної ради та її виконавчого комітету.

2. Про затвердження бюджетного регламенту Марківської селищної ради.

3. Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Марківської селищної ради Луганської області».

4. Про внесення змін до бюджету Марківської селищної ради на 2020 рік.

5. Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей.

6. Про прийняття на баланс Марківської селищної ради Марківського району Луганської області комп?ютерної техніки, меблів.

7. Про затвердження звернення депутатів Марківської селищної ради до Марківської районної ради про передачу майна з спільної власності територіальних громад Марківського району в комунальну власність Марківської селищної ради.

8. Про затвердження звернення депутатів Марківської селищної ради до Марківської районної ради про передачу комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської районної ради разом з рухомим та нерухомим майном в комунальну власність Марківської селищної ради.

9. Про затвердження звернення депутатів Марківської селищної ради до Марківської районної ради про передачу комунального некомерційного підприємства «Марківська багатопрофільна лікарня Марківської районної ради» разом з рухомим та нерухомим майном в комунальну власність Марківської селищної ради.

10. Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність.

До депутатів селищної ради звернувся представник громади від воїнів АТО/ООС Юрій Цукренко з пропозицією встановлення на території селища пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО/ООС.