ДО УВАГИ!

Дата: 01.09.2020 11:38

Фото без описуОрганізації громадянського суспільства можуть подавати заявки на отримання міні-грантів для проведення подій, що популяризують новітні технології. Продемонструвати, наскільки цікавим є цифровий світ, та надихнути дітей і молодь на його вивчення – головна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка впроваджується в Україні Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки SAP. Дедлайн - 10 вересня 2020 року.

Подавати заявки потрібно в електронному вигляді за посиланням. Розмір кожного окремого міні-гранту – 9000 гривень. Кожна організація може подати декілька заявок і отримати до 3-х міні-грантів, або 27000 гривень.

Важливо! У 2020 році на грантову підтримку претендуватимуть винятково події, заплановані в онлайн-форматі. Часові межі проведення заходів розширені до двох місяців – події мають відбутися між 1 вересня та 31 жовтня 2020 року.

Критерії відбору поданих заявок:

кожна подія має стосуватися теми технологій або кодування. Незалежно від формату – хакатон, семінар, лекція, конкурс, ніч кодування, курси робототехніки тощо – подія має зосереджуватися на програмуванні та/або цифрових технологіях

кожну подію мусить відвідати щонайменше 10 дітей та/або молодих людей віком від 8 до 24 років

заходи, проведені в межах ініціативи Meet and Code, повинні бути безоплатними для учасників

Усім ОГС-аплікантам перед поданням заявки потрібно зареєструватися на порталі TechSoup Україна. Для реєстрації на сайті Meet and Code слід використати ключ доступу який надається на порталі TechSoup в обліковому записі організації. Інструкція за посиланням. Організаціям, які реєструвалися на сайті Meet and Code у 2018 році або раніше, але не мають облікового запису на порталі TechSoup Україна, потрібно створити новий обліковий запис.

Детальніше за посиланням.

З повагою, команда Ресурсного центру ГУРТ