Привітання з Днем нотаріату

Дата: 02.09.2020 08:17

Фото без опису2 вересня українські нотаріуси традиційно відзначають своє професійне свято.

Це свято людей, які своєю кропіткою повсякденною працею стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви й духу закону.

Багато хто з нас не раз зверталися і продовжують звертатися до послуг численних нотаріальних контор з однією єдиною метою - отримати законний доказ тієї чи іншої інформації. Нотаріально завірений документ має силу законного підтвердження тих чи інших прав, інформації або свідоцтва, яке має і оригінал самого представляємого документа або прямих намірів людини. Тому бути нотаріусом – це престижно, почесно та відповідально.

Щиросердно вітаю причетних до сьогоднішнього свята нотаріусів Марківщини та їх помічників із професійним святом та бажаю їм здоров’я і виваженості, бездоганного професіоналізму, щастя й удачі, нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку й процвітання нашої громади та України.

З повагою, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба