Луганська область, Старобільський район

На Марківщині відзначили 75-ту річницю закінчення Другої світової війни

Дата: 02.09.2020 09:56

Вся історія людства, на жаль, це історія війн. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою у нашій історії. Весь світ щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни.

Сьогодні з нагоди 75 -ї річниці закінчення Другої світової війни, керівництво Марківської селищної ради на чолі з головою Марківської ОТГ Ігорем Дзюбою та голова ГО «Марківської районної організації ветеранів України ім. А.І. Єременка» Іван Левченко вшанували пам'ять загиблих земляків в роки Другої світової війни хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим за рідну землю.

На жаль, час невблаганно йде вперед. І щороку все менше і менше стає ветеранів. Низько вклоняємось живим свідкам тієї трагедії.

Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії.

Подвиг воїнів-визволителів нашого краю від ненависного ворога у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь.