Луганська область, Старобільський район

На Марківщині відзначили учасників обласної виставки «Україна очима митців»

Дата: 05.09.2020 09:16

Голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба висловив щиру вдячність учасникам обласної виставки виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Україна очима митців», а саме: Ірині Скиртач, Олександрі Сосні, Миколі Пелюшенко, Віктору Гаврону. «Наші земляки гідно представляли Марківщину на теренах обласної виставки, приємно знати, що в нашій громаді живуть по-справжньому талановиті люди. Надзвичайне вміння поєднувати естетичні та практичні якості та надавати звичайній речі шедевральний вигляд – це безумовно мистецтво. Ви – гордість та окраса Марківщини, дякуємо за активну участь в житті нашої громади!» - наголосив у зверненні Ігор Анатолійович. Митцям були вручені подяки Марківської селищної ради та цінні подарунки.