На Марківщині тривають постійні роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ

Дата: 09.09.2020 10:07

Фото без описуНайбільшою проблемою для нашої громади залишається ліквідація стихійних звалищ. Комунальним підприємством «Марківський комунальник» Марківської селищної ради ведеться постійна активна робота з ліквідації стихійних сміттєзвалищ та впорядкування територій населених пунктів ОТГ. Нещодавно була впорядкована територія місцевого сміттєзвалища у селах Лісна Поляна, Бондарівка, Курячівка, Кризьке, Сичівка. Слід відмітити, що така робота майже щоденно триває у Марківці, вулиці селища були забезпечені додатковими сміттєвими баками, на прохання мешканців райцентру.

Чистота і порядок в нашій громаді залежить від кожного з нас!

Тож, шановні марківчани, давайте разом зберігати нашу громаду чистою й затишною!