Луганська область, Марківський район

Продовжуємо відзначати найталановитіших

Дата: 09.09.2020 16:33

Сьогодні голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба привітав постійну учасницю виставок всіх рівнів, майстриню із золотими ручками та просто чарівну жіночку - Тетяну Пономаренко. Цього разу її дивовижні роботи побачили глядачі обласної виставки виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Україна очима митців». Для довідки: у своїх роботах майстриня максимально використовує матеріали найрізноманітнішого походження, що завжди приємно дивує шанувальників її творчості.

«Від усієї громади зичимо Вам, шановна пані Тетяно, невичерпного творчого натхнення, прихильності долі, миру й добра! Щиро вдячні за постійну співпрацю та красу, яку Ви даруєте людям!» - З повагою, Ігор Дзюба.