На засіданні виконавчого комітету Марківської селищної ради голова громади Ігор Дзюба, застеріг присутніх щодо суворго дотримання карантинних норм у зв*язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в районі

Дата: 16.09.2020 15:29

Фото без опису16 вересня 2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради. На початку розгляду питань порядку денного засідання, голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба звернув уваги присутніх на погіршення епідеміологічної ситуації в нашому районі.

"На сьогодні вже 11 офіційно підтверджених випадків захворювання COVID-19. У сусідньому Міловському районі таких випадків вже 41 й вони вже у помаранчевій карантинній зоні. Давайте, свідомо та з повною серйозністю ставитись до карантинних вимог, адже саме від особистої відповідальності кожного залежить здоров’я близьких та оточуючих!» - наголосив Ігор Анатолійович.

Фото без описуНа засіданні виконавчого комітету згідно порядку денного були розглянуті 12 питань та прийняті відповідні рішення. З усіма матеріалами засідання можна детально ознайомитися на офіційному веб-сайті Марківської громади за посиланням: https://markivska-gromada.gov.ua/rishennya-vikonkomu-11-05-15-02-07-2020/