Луганська область, Старобільський район

На площі Спортивній триває ремонт тротуару

Дата: 18.09.2020 09:52

На площі Спортивній (навпроти районного стадіону «Нива») в смт Марківка  тривають будівельні роботи в рамках реалізації проєкту «Капітальний ремонт тротуарів по вулицях смт Марківка», що затверджений рішенням виконавчого комітету Марківської селищної ради від 16.06.2020. Вже проведений комплекс підготовчих робіт, демонтаж застарілого покриття (непридатного для пересування), облаштована основа для пішохідної зони. На разі тривають роботи з вкладання асфальтобетону. Всі проєкти, що реалізуються на особистому контролі у голови Марківської ОТГ Ігоря Дзюби. У разі виникнення питань, виконавці робіт тісно співпрацюючи з очільником громади вирішують все в найкоротші строки.