Шановні працівники та ветерани лісової галузі Марківської громади!

Дата: 20.09.2020 09:11

Фото без описуЩиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки і основа економічної стабільності.

Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й кожного жителя нашої громади.

Дякую усім працівникам галузі та ветеранам лісової служби за сумлінну та невтомну працю, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади.

Від усієї душі бажаю Вам та вашим родинам міцного здоров?я, Божого благословення, добробуту і стабільності, оптимізму. Вагомих здобутків Вам у професійній діяльності, успіхів у реалізації задумів та натхнення від природи.

З повагою, голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба