Луганська область, Марківський район

В Марківській ОТГ триває процес реалізації проєктів Бюджету участі.

Дата: 23.09.2020 11:03

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення своєї громади. Будь-який житель або ініціативна група ОТГ мали змогу подати власний проєкт, пов’язаний з покращенням життя в громаді, взяти участь у конкурсі, перемогти. На разі настав етап спостереження за тим, як його проєкт реалізують в рамках бюджету 2020 року.

Сьогодні вашій увазі представляємо проєкт облаштування майданчика фотозони для закоханих. Ініціаторами креативного задуму стали «Активні мешканці» на чолі з Оленою Веретенниковою.

Мальовнича зона для майбутніх фото сесій ще в процесі облаштування, а місточок вже мандрує сторінками соціальних мереж. Чекаємо на остаточний результат фото-зони. Впевнені вона стане популярною серед марківчан та гостей громади!