Луганська область, Марківський район

Про створення сімейних фермерських господарств та державної підтримки аграріїв обговорили на вебінарі

Дата: 24.09.2020 15:43

24 вересня 2020  року  Департамент агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації   провів  онлайн – семінар з питань земельної реформи, створення сімейних фермерських господарств та державної підтримки аграріїв

В роботі семінару від Марківської громади взяли участь начальник відділу агропромислового розвитку Ірина Григоренко та начальник  відділу земельних відносин Марківської селищної ради і Олена Самардакова.

Про актуальні питання Земельної реформи та нормативну грошову оцінку населених пунктів розповіли директор Луганської регіональної філії ДП «Харківський Інститут землеустрою»  Ємельянова Тетяна і начальник відділу ринків та оцінки землі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області – Кордюкова Ірина.

Про можливості залучення міжнародної технічної допомоги для розвитку сімейних фермерських господарств розповів експерт проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» Марков Руслан.

Для підтримки розвитку підприємництва в сільській місцевості надається фінансова підтримка фермерським господарствам на одиницю оброблених угідь (1 га) – новоствореним ФГ (3000 грн. на 1 га, але не більше 60000 грн. на одне ФГ).

Термін подачі документів – щомісяця до регіональних відділень Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.