Про хід збирання пізніх культур та сівби озимих в сільськогосподарських підприємствах Марківського району у 2020 році.

Дата: 30.09.2020 12:44

Фото без описуВ сільгосппідприємствах усіх форм власності тривають роботи по сівбі озимих та збиранню врожаю пізніх культур.

Станом на 30 вересня посіяно озимих культур на площі 19400 га, що становить 98% до загальної площі сівби, в тому числі озимої пшениці 19350 га, озимого ячменю 50 га.

Зібрано соняшника на площі 18406 га, що складає 89 % до загальної площі збирання, намолочено 40,0 тис. тон, урожайність 21,7 ц/га.

Найкращі результати отримали СТОВ «Агрофірма «Марківське» де урожайність становить 23 ц/га, СТОВ «Вікторія Плюс» закінчило збирання з такою ж урожайністю, ТОВ «Мирне Плюс» закінчило збирання соняшнику з урожайністю 22,9 ц/га, ПрАТ «Агротон» Північний регіон з показником 22 ц/га.

Кукурудзи на зерно зібрано з площі 300 га (42%) , намолочено 1047 тон, урожайність 35 ц/га.

За оперативними даними Департаменту агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації на сьогодні по області зібрано соняшника на площі 114931 га, або 79 % до загальної площі, намолочено 114930 тон, середня врожайність становить 16,4 ц/га, у тому числі Міловський район – 15,8 ц/га, Білокуракінський район – 17,5 ц/га, Кремінський район – 12,7 ц/га, Сватівський район – 12,8 ц/га, Новопсковський район – 17,8 ц/га.