Луганська область, Марківський район

Марківщина у вогні!

Дата: 02.10.2020 08:00

Не зважаючи на багаточисельні попередження та застереження місцевого населення щодо надзвичайної пожежо-небезпечної ситуації в області, за повідомленням Марківського РВ ДСНС за минулу добу було зафіксовано 3 загорання сухої трави та очерету на різновідділених місцевостях - с. Кабичівка, с. Кризьке, смт Марківка. Завдяки налагодженій співпраці чергового караулу ДПРЧ-23 та ДПК "Вікторія Плюс", Бондарівське лісництво, ДПК СТОВ "Агрофірма"Марківське", ДПК ПрАТ "Агротон" спільними зусиллями пожежі було локалізовано. Але ж шановні ГРОМАДЯНИ схаменіться врешті решт!!! Досить підіймати рейтинги жахливих подій! Намагайтесь побороти свою жагу до підпалу сухої травички! Бережімо себе та не соромтесь, повідомляйте у відповідні органи щодо зловмисників-паліїв!!!