Луганська область, Марківський район

"Захисникам України!"

Дата: 03.10.2020 12:24

З метою вшанування пам’яті полеглих захисників України, за ініціативи представника громадської спілки «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій, волонтерів АТО» Луганської області у Марківському районі, рішенням виконавчого комітету Марківської селищної ради № 234 від 16 вересня 2020 року було надано дозвіл та передбачено кошти на встановлення пам’ятного знаку «Захисникам України». КП «Марківський комунальник» поставив на баланс пам’ятний знак та планується подальше приведення в належний стан прилеглої території.

Урочисте відкриття пам’ятнику «Захисникам України» заплановано 14 жовтня у День Захисника України.