«Герої не вмирають- вони назавжди в наших серцях...»

Дата: 06.10.2020 17:40

Фото без описуНа Луганщині вперше відбувся урочистий захід з вручення дітям загиблих героїв російсько-української війни пам’ятних іменних оберегів «Батьківське серце», ініційований військово-цивільною спілкою «Бойове братерство України».

Очільник області, Командувач операції Об’єднаних сил Володимир Кравченко, президент військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» Павло Жебрівський, начальник Головного управління поліції в Луганській області Сергій Колесник, командир Оперативно-тактичного угруповання «Північ» Олексій Шандар, керівник Луганської обласної прокуратури Микола Прибіга та голова громадської спілки «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області Олександр Свистула вручили пам’ятні обереги «Батькове серце» 23 дітям загиблих героїв.

Луганщина – 19-та область, де вручили такі обереги. Це шматочок срібла у вигляді серця, обрамлене терновим вінком, з краплиною крові, на зворотній стороні – прізвище і ім’я загиблого.

За загиблими провели молитву та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

На фото донька загиблого Сергія Андрієнко отримує срібне серце.