Шановні юристи Марківщини!

Дата: 08.10.2020 08:23

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Високий фаховий рівень, знання, досвід, відданість справі і мудрість юристів сприяють реалізації верховенства права. Керуватися в роботі Законом –найпростіший і водночас найскладніший спосіб бути справжнім юристом. Лише щоденна праця, яку Ви маєте виконувати чесно і безкомпромісно, здатна підняти рівень правової культури суспільства, посилити соціальний захист наших громадян.

Тож нехай принциповість, професіоналізм, вірність ідеалам Правди і Справедливості, відповідальність за долю кожної людини будуть Вашими вічними й незаперечними заповідями.

Бажаю Вам життєвої наснаги та невичерпної енергії у Вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість. А у Ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

З повагою голова Марківськоі ОТГ Ігор Дзюба