Луганська область, Марківський район

І це добре!

Дата: 09.10.2020 11:26

В січні місяці цього року відділом економічного розвитку, інвестицій, інформаційно- комунікаційних технологій Марківської селищної ради була подана заявка на конкурс субпроєктів від Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) для зміцнення центрів первинної медичної допомоги в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості» (Конкурс), який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина.

Після тривалого конкурсного відбору та анкетувань організатори Конкурсу схвалили реалізацію субпроєкту «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Бондарівській сільській лікарській амбулаторії».

Саме сьогодні визначний день – відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій, Марківською селищною радою, КНП «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Бондарівською сільською лікарською амбулаторією.

Відповідно до Меморандуму планується, що коштом Уряду Німеччини буде проведено енергоефективне оновлення приміщення Бондарівської сільської лікарської амбулаторії. Ремонтні роботи приміщення сільської амбулаторії проходитимуть в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини». Реалізує проєкт Український фонд соціальних інвестицій у співпраці з територіальною громадою та закладом первинної медико-санітарної допомоги за фінансової підтримки Уряду Німеччини. Далі буде…