Луганська область, Марківський район

Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби Марківського району!

Дата: 11.10.2020 08:52

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України!

Працівники санітарно-епідеміологічного профілю вносять вагомий внесок у забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, постійно тримаючи у полі зору питання профілактики інфекційних хвороб, дбаючи про безпеку нашого середовища життєдіяльності.

У цей святковий день висловлю щирі слова вдячності усім працівникам санітарно-епідеміологічного профілю за високий професіоналізм та відданість обраній справі.

Зичу Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і родинного затишку.

З повагою, голова Марківськоі ОТГ Ігор Дзюба