Про роботу консультативного центру!

Дата: 29.10.2020 08:46

Біловодське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі - відділення) повідомляє страхувальників, які знаходяться на обліку, що з метою створення та реалізації ефективної системи управління охороною праці на базі відділення працює консультативний центр з надання допомоги посадовим особам сільськогосподарських підприємств з питань законодавства з охорони праці та соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, впровадження системи управління охороною праці на підприємствах, навчання та підвищення рівня знань працівників, які вирішують питання охорони праці, якості розслідування нещасних випадків та професійних захворювань, поширення позитивного досвіду створення безпечних та нешкідливих умов праці серед сільськогосподарських підприємств, надання допомоги в частині розроблення комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки та підвищення існуючого рівня охорони праці, профілактичних заходів, нормативних актів з охорони праці підприємств, проведення заходів з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, у тому числі семінарів та нарад.

За проханням суб’єкта господарювання страхові експерти з охорони праці відділення можуть здійснити позапланову перевірку або надати допомогу чи консультацію з питань охорони праці, соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

На період карантину, пов’язаного із запобіганням  поширенню на території  України гострої  коронавірусної  інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, надання страхувальникам та застрахованим особам консультацій стосовно впровадження та ефективного функціонування системи управління охороною праці, розроблення нормативних актів про охорону праці підприємств,  розроблення профілактичних заходів, механізмів їх реалізації, впровадження їх на підприємствах страхувальників, внесення пропозицій щодо підвищення рівня безпеки виробництва тощо проводиться дистанційно з використанням телекомунікаційних засобів зв’язку.

Листи та звернення приймаються електронною поштою.

Адреса консультативного центру: смт Біловодськ, вул. Шевченка, б. 16

тел.: (06466) 9-11-77

електронна адреса: bilv.lg@fssu.gov.ua

Графік роботи центру: щосереди з 8:30 до 12:00 .