Працівників соціальної сфери Марківщини привітали з професійним святом

Дата: 30.10.2020 13:18

Фото без описуОсінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування про найменш захищені верстви населення. З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки.

30.10.2020 року, напередодні Дня працівника соціальної сфери України, голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба, в.о. голови Марківської РДА Олена Цовма та голова Марківської райради Андрій Лигута  привітали колективи Марківського районного центру зайнятості, Центру надання соціальних послуг Марківської селищної ради, управління соціального захисту населення Марківської райдержадміністрації, Марківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області,  служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У вітальних виступах відзначили особливу роль працівників соціальної сфери в системі державного управління і зазначали, що вони виконують не лише свої професійні обов’язки, а й здійснюють місію добра, милосердя та порятунку. Вони подякували працівникам за невтомну працю, людяність і небайдужість,  висловили впевненість, що вони й надалі будуть спрямовувати свої зусилля, душевність і доброту на поліпшення якості життя громадян, побажали працівникам сфери соціальної захисту населення міцного здоров’я, родинного затишку, витримки та наснаги.

Як годиться, з нагоди професійного свята кращі працівники соціальної сфери району були нагороджені грамотами:

• Скиртач Наталію -начальника фінансово-економічного відділу обслуговування громадян Марківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області;
  • Гребиннюк Зою – начальника Марківського відділу обслуговування громадян  Марківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області;
  • Сич Володимира – водія Марківського територіального центру соціального обслуговування;
  • Григорян Наталію, Данильченко Катерину, Серебрянську Лілію, Хімій Катерину – соціальних робітників Марківського територіального центру соціального обслуговування;
  • Скиртача Андрія – провідного інженера з комп’ютерних систем Марківського районного центру зайнятості;
  • Сич Олену – головного спеціаліста відділу по роботі зі страхувальниками Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області;
  • Каркачову Ольгу – соціального робітника КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради.

Зі святом, шановні працівники соціальної сфери!