Луганська область, Старобільський район

Шановні працівники соціальної сфери Марківської громади! Щиро і від душі вітаю Вас з професійним святом - Днем соціального працівника!

Дата: 01.11.2020 08:00

Наше суспільство неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Ваша діяльність є головною ланкою в здійсненні державної соціальної політики.

Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери, інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, всі ті, хто потрапив у нелегку життєву ситуацію. Переконаний, що свою відповідальну роботу ви виконуєте не тільки зі службового обов’язку а й за велінням совісті та за покликом душі.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає Вам сили, нехай все намічене виконується.

Здоров'я Вам, щастя і благополуччя, миру і злагоди Вашим родинам!

З повагою, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба