Привітали зі святом працівників культури Марківщини

Дата: 07.11.2020 08:53

Фото без описуЗ урахуванням карантинних обмежень та неможливістю організації масових урочистостей, за дорученням голови Марківської селищної ради начальник відділу культури Ольга Стрижаченко напередодні дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відвідала клубні заклади Марківської селищної ради та вручила відзнаки працівникам сільських клубів, сільських будинків культури, вокальним колективам, тим представникам культурної галузі, які вже знаходяться на заслуженому відпочинку. Грамоти місцевого рівня отримали: Галина Овчаренко (художній керівник Бондарівського будинку культури), Глущенко Галина (художній керівник Кризького будинку культури), Тетяна Тарабановська (завідуюча Сичівським клубом), Максим Конюхов (завідуючий сільським клубом "Мрія"), вокальний ансамбль "Вербиченька" (художній керівник Володимир Жарко, Ліснополянський будинок культури), Любов Меженська (Тишківський сільський клуб), вокальний ансамбль "Господині гарні" (художній керівник Ольга Абрамович, сільський клуб села Марківське), Людмила Великохатська (бібліотекар Сичанської бібліотеки), Тетяна Шило та Тетяна Проненко (с. Караван-Солодкий), гурт "Смайл" (художній керівник Наталія Ульченко, сільський клуб "Україна"). Така ж відзнака чекає на вокальний ансамбль "Курячаночка". Вітаємо щиро, дякуємо Вам за Вашу натхненну працю! Зі святом!