Луганська область, Старобільський район

Привітання голови ОТГ до Всесвітнього Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2020 08:00

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

Щиро і сердечно вітаємо зі святом !

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

Без традиції нема культури, без культури нема нації.

Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями.

Протягом століть саме завдяки культурі наш народ не був асимільований, зберіг свою духовність та самобутність.

Завдяки Вам, – справжнім подвижникам своєї справи, культура Марківщини, як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

З повагою, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба