Луганська область, Старобільський район

Визначено переможців фестивалю нової української пісні

Дата: 09.11.2020 12:34

Із 5 по 7 листопада в Сєвєродонецьку відбувся V відкритий Фестиваль нової української пісні під гаслом «ONLINE, але РАЗОМ». Заснований у 2016 році потужний українськомовний проєкт є головною музичною фестивальною gодією Луганщини. За ці роки захід об’єднав учасників із різних областей України − молодих артистів та гурти, студентів мистецьких навчальних закладів, професійних виконавців. Вони виконують пісні тільки українською мовою – власні авторські та твори українських композиторів.

Через картинні обмеження у 2020 році фестиваль відбувся онлайн та зібрав 45 учасників із семи областей України.

У фіналі на платформі ZOOM учасники мали змогу познайомитися між собою та членами журі – заслуженими артистами і діячами мистецтв України, які і оголосили результати.

За результатами фестивалю спеціальною відзнакою «За креативний підхід до презентації пісні» нагороджено Анну Конюхову Марківської ОТГ.

Приєднуємось до вітань та щиро бажаємо нашій землячці Анні Конюховій безмежного творчого натхнення, здійснення мрій, міцного здоров’я та нових творчих злетів. А ми глядачі, з нетерпінням чекатимемо на нові шедеври!