Луганська область, Старобільський район

ДО УВАГИ!

Дата: 13.11.2020 08:25

З метою надання можливості громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування , отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, набуття практичних навичок роботи Апараті Верховної Ради України.

Оголошено конкурс на участь у програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році.

Взяти участь у конкурс можуть громадяни України до 35 років, які отримали рівень вищої освіти не нижче бакалавра.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку до 15 листопада 2020 року з посиланням http://interns.org.ua/uk/anketa2020