Луганська область, Старобільський район

День працівників радіо, телебачення та зв*язку вУкраїні

Дата: 16.11.2020 08:24

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, телефон, пошта та Інтернет стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. І щодня Ви відкриваєте все нові можливості спілкування.

Переконаний: ви докладатимете усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.

Бажаю всім вам професійного зросту, творчих ідей та втілення їх у життя, невичерпної енергії, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.

Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані!

З повагою, голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба