Привітання до Дня педіатра

Дата: 20.11.2020 09:24

Фото без описуЩорічно, 20 листопада, дитячі лікарі святкують свій професійний день. У цей день лунають вітання усім  лікарям-педіатрам.

Для батьків головне, щоб їхня дитина росла здоровою. І саме педіатр з першої миті життя малюка починає за це дбати.  Робота дитячого лікаря полягає не тільки в лікуванні, а насамперед у допомозі батькам зберегти здоров'я малюка. З ним радяться, як правильно доглядати за дитиною та оберігати від усіляких захворювань. Від цих лікарів залежить дуже багато чого: щастя і гарне самопочуття дитини, благополуччя сімей, здоров’я нації.

Не можна не поважати працю лікарів, їх мужність і доброту, адже завдяки їм тримається і рухається вперед світ, триває життя.

У Всесвітній День педіатра вітаю всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зберігає та зміцнює здоров’я тих, хто важливий для нас найбільше – наших дітей. З Днем педіатра, і нехай всі ваші маленькі пацієнти одужують якнайшвидше.

Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та родинам! Великої Вам пошани за самовіддану працю та тяжку роботу, міцного здоров’я, матеріальних статків, поваги від вдячних пацієнтів.

З повагою, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба