Марківщина відзначила День гідності та Свободи

Дата: 21.11.2020 12:48

Фото без опису21 листопада, вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2014 року захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір. 21 листопада шанують пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України.

Сьогодні, з нагоди пам’ятної дати, в День гідності та Свободи до пам’ятного знаку Захисникам України, в центрі селища Марківка, в знак глибокої поваги та шани до тих подій, відбулось покладання квітів. Серед присутніх в заході взяли участь воїни АТО, представники Марківської селищної ради, Марківської райдержадміністрації, представники громадських організацій та всі небайдужі жителі Марківщини. Також присутні вшанували загиблих земляків та всіх хто поклав своє життя за українську свободу хвилиною мовчання.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави і суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян та справжніх патріотів України. Але шанс на зміни дістався нашій державі дуже дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про Героїв Небесної сотні та Героїв антитерористичної операції, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.