«Кабінет «Соціально-психологічної підтримки»

Дата: 23.11.2020 15:32

Фото без описуШановні мешканці Марківської громади. Добігає кінця втілення проєкту «Кабінет «Соціально-психологічної підтримки» що реалізується громадською організацією «Марківська районна організація ветеранів України ім.А.І.Єременка» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу. Даний проєкт співфінансується Марківською селищною радою.

Метою проєкту при підтримці КУ «Центр надання соціальних послуг» є відкриття на весь район установи з отримання психологічної підтримки осіб , що потрапили у складні життєві обставини з числа всіх верств населення, які підлягають соціальному патронату з боку держави та місцевої влади. Послугами психолога можуть скористатися особи  постраждалі від гендерної нерівності, насильства в родині та за ознакою статі, малозабезпечені та багатодітні родини, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування; особи, що прибули з місць позбавлення волі; учасники бойових дій та їх родини; воїни-інтернаціоналісти; одинокі матері та одинокі батьки; прийомні родини;  діти які перебувають під опікою; чорнобильці та їх родини, усі пересічні громадяни з любої території району.

Про початок роботи буде повідомлено окремо.