Відбулось засідання чергової сесії Марківської селищної ради

Дата: 23.11.2020 17:52

23 листопада 2020 року голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба провів чергове засідання двадцять шостої сесії Марківської селищної ради сьомого скликання. На засідання з 26 депутатів були присутні 17 народних обранців. Менше як за годину були прийняті відповідні рішення щодо 12 питань порядку денного сесії. Отже, на розгляд та затвердження депутатам Марківської селищної ради були представлені наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до структури Марківської селищної ради та її виконавчого комітету.
  2. Про створення відділу соціального захисту населення Марківської селищної ради.
  3. Про затвердження цільової програми «Основні напрямки соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2020-2022 роки».
  4. Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Марківській селищній раді на 2020-2022 роки.
  5. Про внесення змін до Програми соціального захисту незахищених верств населення Марківської селищної ради на 2020 рік.
  6. Про внесення змін до цільової Програми підтримки Комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Марківського району на 2020 рік».
  7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2020-2022 роки.
  8. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Марківської селищної ради на 2020-2021 роки.
  9. Про звіт щодо виконання бюджету Марківської селищної ради за 9 місяців 2020 року.
  10.  Про внесення змін до напрямків використання коштів іншої субвенції виділеної Марківською селищною радою на фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  11.  Про внесення змін до бюджету Марківської селищної ради на 2020 рік.
  12.  Про прийняття із спільної власності територіальних громад Марківського району комунальних установ та нерухомого і рухомого майна у власність Марківської селищної ради.

З рішеннями двадцять шостої чергової сесії можна буде ознайомитися згодом на офіційному сайті Марківської громади