1 грудня – День працівників прокуратури.

Дата: 01.12.2020 09:15

Фото без описуШановні працівники прокуратури прийміть щирі вітання з професійним святом.

Святкування Дня працівників прокуратури підтверджує особливе значення інституту прокуратури у розбудові правової і демократичної держави.

Верховенство Закону і Права, є головним критерієм діяльності органів прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, Вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Суспільство розраховує на Вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Щиро бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, спокою та достатку, високих професійних здобутків у справі служіння українському народу!