Участь марківчан у рок-фестивалі «Зі сходу до заходу»

Дата: 09.12.2020 10:19

Фото без описуКлубні заклади відділу культури Марківської селищної ради долучилися до обласного відкритого рок-фестивалю «Зі сходу до заходу», що цьогоріч вже вчетверте відбувся на Луганщині з метою популяризації та поширення української мови, рок-культури, виявлення та підтримки талановитої молоді в реалізації її творчого потенціалу.

Вітаємо переможців:

-У номінації «Музично-виконавське мистецтво» (друга вікова категорія) ІІ місце посів ВІА «Пульс» СК «Мрія» Марківської селищної ради (керівник Олексій Скнарін);

-У номінації «Художньо-образне мистецтво» (друга вікова категорія) ІІ місце здобула Ольга Вакуленко, яка представляла Ліснополянський сільський Будинок культури Марківської селищної ради (керівник Інна Нєкрасова)

За авторську поезію ІІІ місце посіла член Національної спілки письменників України Ольга Стрижаченко.

Новий формат проведення різноманітних фестивалей та конкурсів цього карантинного року дав нам глядачам можливість насолодитися новими проявами талантів наших артистів.  А самим артистам відкрити себе у нових жанрах. Здається, вийшло дуже стильно, креативно та колоритно – марківчани довели на всіх рівнях свою майстерність та унікальність.

Так тримати і тільки вперед до нових творчих перемог!!!