Рятувальники Марківщини отримали спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль

Дата: 15.12.2020 11:33

4 листопада рятувальники Марківщини отримали спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкого типу САРМ-Л. Автомобіль закуплений в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Спеціальні аварійно-рятувальні машини на базі шасі FORD RANGER призначені для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, рятування людей на водних об’єктах, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Позашляховики укомплектованi усім необхідним обладнанням, а саме: гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням (різак, розжим, домкрати), пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням (пневматичні подушки), первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-рятувальними засобами малої механізації, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, засобами для рятування людей на воді та допоміжним обладнанням. Тому для рятувальників, які працюють на місці ДТП, дані авто дадуть змогу оперативніше реагувати на надзвичайні події і їх ліквідовувати та професійно надавати постраждалим допомогу. На сьогодні вищезазначена техніка вже на цілодобовому бойовому чергуванні.